II edycja Balu Wszystkich Świętych na Dajtkach :)

“Wszyscy święci balują w niebie”…to słowa piosenki, którą kiedyś śpiewał Krzysztof Cugowski z zespołu “Budka Suflera”. Czy to jednak tylko słowa? Okazuje się, że nie, bo w naszej parafii, te słowa nabrały innego znaczenia w dniu 4 listopada o godz. 15:00, gdy rozpoczął się niezwykły Bal, na którym można było spotkać wielu świętych. Była Matka Boża, św. Józef, św. Wojciech, św. Jerzy, św. Bernard, Aniołowie i wielu innych świętych, których nie sposób tu wymienić. W sumie było około 50 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Można było zmierzyć się w różnych konkurencjach: zgadnij jaki to  święty, rzut aureolą do celu i przejście pod anielską liną. Temu wszystkiemu towarzyszyła iście anielska muzyka i wspólne tańce z pokazywaniem. Były wybory najpiękniej przygotowanego stroju świętego, a dokonali go obecni na Balu rodzice i opiekunowie dzieci.

Na Balu były dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 18, Przedszkola „Niezapominajka” nr 14 oraz  nasi mali parafianie i osoby spoza Dajtek.

Zabawę animowała pani Marysia przy pomocy ks. Mariusza, pana Grzegorza oraz osób ze wspólnoty „Magnificat”.

Wszystkim za wspólną zabawę i obecność dziękujemy i już teraz zapraszamy za rok 🙂

Fotograf: Marcin Galon