Ks. Wikariusze

ks. Krystian Stęcel

Święcenia kapłańskie 31.05.2014

W parafii od 01.07.2017

ks. Adam Brończyk

Święcenia kapłańskie – 25.05.2013

W parafii od 01.07.2020