XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

05.07.2020

• W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

– 06 lipca ( poniedziałek )– Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy

08 lipca (środa) – Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

– 11 lipca (sobota) –  Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

• W tygodniu w naszej Parafii trwa Jerycho Różańcowe. Zakończenie 10 lipca ( piątek) do godz. 18:00. Msze Św. , której przewodniczyć będzie ks. Rektor WSD Hosianum w Olsztynie ks. Hubert Tryk.. Listy do zapisów na adorację Najświętszego Sakramentu wyłożone są na stoliku.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.40.
  • Ksiądz Arcybiskup skierował do naszej wspólnoty parafialnej ks. Adama Brończyka, którego serdecznie witamy. Dziękujemy ks. Mariuszowi za 3 lata posługi w naszej Parafii.
  •  Prosimy i zachęcamy do zakładania i noszenia  maseczek w kościele.
  • Wszystkim Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia  życzymy pogody ducha, pokoju i wszelkich  Łask w codziennym życiu,
  • Do nabycia: Biuletyn Parafialny, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  • Na tablicy ogłoszeń : zapowiedzi przedmałżeńskie
  • Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego odpoczynku. Osobą przebywającym na wypoczynku w naszej Parafii, życzymy udanego wypoczynku.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2020

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  •  29 czerwca ( poniedziałek )– Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu taca- Świętopietrze – przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
  • 03 lipca (piątek)- Święto św. Tomasza, apostoła
  1. Litania do Najświętszego Serca Jezusowego w poniedziałek i wtorek  o 17:30.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.40.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 18:30 do 21:00, a w sobotę od 8:30 do 10:00.
  4. Z racji czasu urlopowego księży chorych odwiedzi tylko ks. Proboszcz w piątek ( 3 lipca) od godz. 9: 00 po telefonicznym uzgodnieniu.
  5. 3 lipca (piątek) o godz. 18: 00 rozpoczęcie Jerycha Różańcowego w naszej parafii. Potrwa do 10 lipca ( piątek) do godz. 18: 00. Msze Św. na zakończenie Jerycha odprawi ks. rektor WSD Hosianum w Olsztynie Hubert Tryk.. Listy do zapisów na czuwanie wyłożone są na pulpitach przy wyjściu z kościoła.
  6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy pogody ducha, pokoju i wszelkich  Łask w codziennym życiu,
  7. Do nabycia: Biuletyn Parafialny, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  8. Na tablicy ogłoszeń : zapowiedzi przedmałżeńskie

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

21.06.2020

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

– środa ( 24 czerwca) –  Uroczystość narodzenie św. Jana Chrzciciela

– czwartek (25 czerwca)- Wspomnienie  bł. Doroty z Mątów

1. W sobotę (27 czerwca) 143 rocznica rozpoczęcia objawień maryjnych. Tego dnia o 19: 00 zapraszamy na nabożeństwo. W planie  : Nowenna Gietrzwałdzka, różaniec, adoracja  Najświętszego Sakramentu oraz Apel  Jasnogórski.
  2. Zapraszamy dziś (21 czerwca) na międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00 na stronie www.jp2koncert.com
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każda środę o godz. 17.40.
  4. Nabożeństwo do Serca Jezusowego codziennie o 17:30.
  5. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy pogody ducha, pokoju i wszelkich  Łask w codziennym życiu,
  6. Do nabycia: Biuletyn Parafialny, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  7. Na tablicy ogłoszeń : zapowiedzi przedmałżeńskie
  8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego