Nietypowe rekolekcje :)

W dniach od 19 – 21.11.2017 r. odbyły się w naszej wspólnocie parafialnej nietypowe rekolekcje. Ich wyjątkowość polegała na tym, iż były one skierowane nie do młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania, ale do ich rodziców.
Na zaproszenie odpowiedziało około 50 osób. Podczas 3-dniowych rekolekcji ks. Krystian Stęcel razem ze wspólnotą Magnificat głosili kerygmat, mówili o miłości Boga, grzechu, Bożym miłosierdziu i przeżywaniu wiary we wspólnocie z innymi.
Wszyscy przeżywający rekolekcje odpowiedzieli jednogłośnie, że piszą się już na następne.
Ks. Krystianowi oraz wspólnocie Magnificat serdecznie dziękujemy za prowadzenie, a uczestnikom za obecność 🙂

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Łukasza Czechyra, redaktora z Posłańca Warmińskiego czyli warmińskiej edycji Gościa Niedzielnego. Więcej można przeczytać w numerze 48. Posłańca Warmińskiego – Gościa Niedzielnego.