Niedziela Błogosławieństw Małżeńskich – fotorelacja:)

W dniu 7.04.2019 o godz. 18:00 od Mszy Świętej rozpoczęła się w naszej Parafii Niedziela Błogosławieństw Małżeńskich. Prowadzącym był ks. dr Cezary Opalach oraz Alina i Jarosław Dąbrowscy z Diakonii Ewangelizacyjnej Domowego Kościoła. Podczas Eucharystii małżonkowie odnowili przyrzeczenia małżeńskie, modlili się za siebie i błogosławili sobie na wzajem. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Po błogosławieństwie małżonkowie otrzymali certyfikaty, które mają im przypominać o tej ważnej chwili. Kolejnym etapem była randka małżeńska z poczęstunkiem na plebanii. Wszyscy mogli się spotkać, porozmawiać, jak również odkryć piękno sakramentu małżeństwa. 
Wszystkim z serca dziękujemy za przybycie, prowadzącym za włożoną prace i serce.
Na małżeństwa czekamy w 2 nowo powstającym przy naszej Parafii Kręgu Domowego Kościoła:)

Foto. Marysia Galon