Udział naszej parafii w akcji “Różaniec do Granic” – 7.10.2017 – Sępopol

Dnia 7.10.2017 roku o godz. 7:00 zgromadziliśmy się przy naszym parafialnym kościele, skąd o godz. 7:15 udaliśmy się w pielgrzymkę do Sępopola by z różańcem w ręku wziąć udział w akcji “Różaniec do Granic”. Autobusem pielgrzymowały 53 osoby. Opiekę duchową nad nami sprawował ks. Mariusz. Poza tym wiele osób z naszej parafii udało się do kościoła “stacyjnego” w Sępopolu na własną rękę.

Na miejscu program wyglądał następująco:
10.30 Modlitwa i konferencja wprowadzająca
11.00 Eucharystia
12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
Po nabożeństwie eucharystycznym czas na posiłek i przejście (przejazd) na miejsce modlitwy różańcowej.
Na wyznaczonych szlakach w pobliżu granicy Polski
14.00 Modlitwa różańcowa
16:00 Modlitwa na zakończenie

Miejscem naszej modlitwy różańcowej był mały kościół w Lipicy, z którego udaliśmy się w stronę granicy z Rosją. Dla wszystkich uczestników był to wspaniały czas i ogromne przeżycie duchowe.
W powrotnej drodze towarzyszył nam ks. Piotr Pawlukiewicz i ks. Bogusław Kowalski, w audycji “Czarny Humor – czyli o Kościele na wesoło”. Wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni. Wiele osób mówiło, że trzeba powtórzyć to za rok.
Tym którzy pojechali i tym, którzy na miejscu nas przyjęli serdecznie i gościnnie niech dobry Bóg wynagrodzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *