Rekolekcje dla rodziców – czyli o tym jak doświadczyć spotkania z żywym Bogiem:)

W dniach 19-21.10.2018 odbyły się w naszej parafii rekolekcje dla rodziców – dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Prowadzący: Ks. Krystian wraz ze wspólnotą Magnificat.
Pierwszego dnia rekolekcji tematem były słowa: “Drogi jesteś w moich oczach, dlatego umiłowałem Cię”. Kolejny dzień, to doświadczenie Boga, którego łaska jest wystarczająca, by poradzić sobie z naszą słabością. Trzeci dzień, to wyznanie Jezusa jako Pana i Zbawiciela, a następnie rozesłanie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji >>>

Piszą o nas również w Gościu Niedzielnym w artykule pt. “Jak u pierwszych chrześcijan”